ELADÓ ÉPÍTÉSI TELKEK
Oldaltérkép
Hírek
Hírarchívum
Képgaléria
Falu
Eseménynaptár
Anyakönyvi hírek
Önkormányzat
Dokumentumtár (jegyzőkönyvek, rendeletek stb.)
Csatorna-hozzájárulás befizetési időpontjai
Intézmények
Civil szervezetek
Egyházközség
Cégek
Kereskedelmi egységek
Helytörténet
Statisztikai adatok
Közbeszerzések
Szennyvízberuházás
Rendezési terv
Folyamatban lévő rendezésiterv-módosítások
Választási információk
Rajz- és fotópályázat 2017
2006/2007

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

FELNŐTTEK

1. forduló, 2006. augusztus 12., 17 óra:

Győrladamér–Győrsövényház 0–4 (0–0)

2. forduló, 2006. augusztus 20., 17 óra:

Győrsövényház–Rajka 0–4 (0–0)

3. forduló, 2006. augusztus 27., 17 óra:

Hédervár–Győrsövényház 2–3 (1–1)

4. forduló, 2006. szeptember 3., 17 óra:

Győrsövényház–Mosonszentmiklós 3–7 (1–3)

5. forduló, 2006. szeptember 10., 16 óra:

Halászi–Győrsövényház 2–5 (2–3)

6. forduló, 2006. szeptember 17., 16 óra:

Győrsövényház–Máriakálnok 15–0 (6–0)

7. forduló, 2006. szeptember 24., 16 óra:

Mosonszolnok–Győrsövényház 2–1 (0–0)

8. forduló, 2006. október 1., 16 óra:

Dunaszeg–Győrsövényház 4–4 (1–3)

9. forduló, 2006. október 8., 15 óra:

Enese–Győrsövényház 2–4 (0–0)

10. forduló, 2006. október 15., 14 óra:

Győrsövényház–Károlyháza 2–0 (1–0)

11. forduló, 2006. október 22., 14 óra:

Kunsziget–Győrsövényház 2–7 (0–2)

12. forduló, 2006. október 29., 14 óra:

Dunakiliti–Győrsövényház 5–2 (3–2)

13. forduló, 2006. november 5., 13 óra:

Győrsövényház–Bősárkány 2–3 (0–2)

14. forduló, 2006. november 12., 13 óra:

Dunasziget–Győrsövényház 1–5 (0–4)

15. forduló, 2006. november 19., 13 óra:

Győrsövényház–Győrújfalu 2–1 (1–0)

16. forduló, 2007. március 11., 14 óra:

Győrsövényház–Győrladamér 1–1 (0–0)

17. forduló, 2007. március 18., 14 óra:

Rajka–Győrsövényház 2–2 (0–1)

18. forduló, 2007. március 25., 15 óra:

Győrsövényház–Hédervár 2–2 (1–1) (A mérkőzés az 57. percben félbeszakadt, miután a hazai csapat létszáma 6 főre csökkent. A találkozót a versenybizottság 3–0-val a Hédervár javára igazolta.)

19. forduló, 2007. április 1., 15 óra:

Mosonszentmiklós–Győrsövényház 2–2 (1–0)

20. forduló, 2007. április 8., 16 óra:

Győrsövényház–Halászi 6–3 (5–1)

21. forduló, 2007. április 15., 16 óra:

Máriakálnok–Győrsövényház 2–1 (1–0)

22. forduló, 2007. április 22., 16 óra:

Győrsövényház–Mosonszolnok 2–1 (1–0)

23. forduló, 2007. április 29., 16 óra:

Győrsövényház–Dunaszeg 3–1 (2–1)

24. forduló, 2007. május 6., 16 óra:

Győrsövényház–Enese 2–4 (0–1)

25. forduló, 2007. május 13., 17 óra:

Károlyháza–Győrsövényház 5–3 (1–1)

26. forduló, 2007. május 20., 17 óra:

Győrsövényház–Kunsziget 6–3 (3–0)

27. forduló, 2007. május 28., 17 óra:

Győrsövényház–Dunakiliti 4–2 (3–2)

28. forduló, 2007. június 3., 17 óra:

Bősárkány–Győrsövényház 7–4 (4–1)

29. forduló, 2007. június 10., 17 óra:

Győrsövényház–Dunasziget 1–6 (1–1)

30. forduló, 2007. június 17., 17 óra:

Győrújfalu–Győrsövényház 9–4 (4–2)

 A felnőttbajnokság végeredménye:

1.

MOSONSZENTMIKLÓS

30

23

4

3

120

45

73

2.

BŐSÁRKÁNY

30

21

3

6

101

39

66

3.

RAJKA

30

17

8

5

77

31

59

4.

GYŐRÚJFALU

30

17

5

8

66

46

56

5.

DUNASZEG ATLANTIS

30

14

9

7

73

53

51

6.

GYŐRSÖVÉNYHÁZ

30

14

4

12

100

86

46

7.

DUNASZIGET

30

13

6

11

52

46

45

8.

DUNAKILITI

30

12

9

9

65

65

45

9.

ENESE

30

13

4

13

54

57

43

10.

HÉDERVÁR

30

11

5

14

64

63

38

11.

KUNSZIGET

30

11

5

14

50

72

38

12.

MÁRIAKÁLNOK

30

11

4

15

52

93

37

13.

MOSONSZOLNOK

30

8

4

18

39

72

28

14.

KÁROLYHÁZA

30

8

3

19

58

79

27

15.

HALÁSZI

30

6

2

22

42

102

20

16.

GYŐRLADAMÉR

30

1

5

24

32

96

8

 

TARTALÉKOK

1. forduló, 2006. augusztus 12., 15 óra:

Győrladamér–Győrsövényház 2–6 (1–4)

2. forduló, 2006. augusztus 20., 15 óra:

Győrsövényház–Rajka 4–4 (1–1)

3. forduló, 2006. augusztus 27., 15 óra:

Hédervár–Győrsövényház 2–3 (2–1)

4. forduló, 2006. szeptember 3., 15 óra:

Győrsövényház–Mosonszentmiklós 9–1 (4–1)

5. forduló, 2006. szeptember 10., 14 óra:

Halászi–Győrsövényház 4–4 (3–2)

6. forduló, 2006. szeptember 17., 14 óra:

Győrsövényház–Máriakálnok 10–1 (4–1)

7. forduló, 2006. szeptember 24., 14 óra:

Mosonszolnok–Győrsövényház 1–3 (0–1)

8. forduló, 2006. október 1., 14 óra:

Dunaszeg–Győrsövényház 5–3 (4–2)

9. forduló, 2006. október 8., 13 óra:

Enese–Győrsövényház 4–1 (2–0)

10. forduló, 2006. október 15., 12 óra:

Győrsövényház–Károlyháza 8–4 (5–2)

11. forduló, 2006. október 22., 12 óra:

Kunsziget–Győrsövényház 0–2 (0–0)

12. forduló, 2006. október 29., 12 óra:

Dunakiliti–Győrsövényház 7–1 (0–1)

13. forduló, 2006. november 5., 11 óra:

Győrsövényház–Bősárkány 3–6 (3–1)

14. forduló, 2006. november 12., 11 óra:

Dunasziget–Győrsövényház 3–1 (2–1)

15. forduló, 15. forduló, 2006. november 19., 11 óra:

Győrsövényház–Győrújfalu 4–0 (2–0)

16. forduló, 2007. március 11., 12 óra:

Győrsövényház–Győrladamér 1–6 (1–1)

17. forduló, 2007. március 18., 12 óra:

Rajka–Győrsövényház 1–2 (1–0)

18. forduló, 2007. március 25., 13 óra:

Győrsövényház–Hédervár 6–2 (2–2)

19. forduló, 2007. április 1., 13 óra:

Mosonszentmiklós–Győrsövényház 2–0 (1–0)

20. forduló, 2007. április 8., 14 óra:

Győrsövényház–Halászi 6–2 (2–2)

21. forduló, 2007. április 15., 14 óra:

Máriakálnok–Győrsövényház 2–1 (2–0)

22. forduló, 2007. április 22., 14 óra:

Győrsövényház–Mosonszolnok 2–3 (2–1)

23. forduló, 2007. április 29., 14 óra:

Győrsövényház–Dunaszeg 1–4 (0–1)

24. forduló, 2007. május 6., 14 óra:

Győrsövényház–Enese 2–1 (1–0)

25. forduló, 2007. május 13., 15 óra:

Károlyháza–Győrsövényház 2–1 (2–1)

26. forduló, 2007. május 20., 15 óra:

Győrsövényház–Kunsziget 3–2 (2–0)

27. forduló, 2007. május 28., 15 óra:

Győrsövényház–Dunakiliti 1–4 (1–1)

28. forduló, 2007. június 3., 15 óra:

Bősárkány–Győrsövényház 9–2 (3–2)

29. forduló, 2007. június 10., 15 óra:

Győrsövényház–Dunasziget 2–1 (1–0)

30. forduló, 2007. június 17., 15 óra:

Győrújfalu–Győrsövényház 7–0 (4–0)

 A tartalékbajnokság végeredménye:

1.

DUNASZEG ATLANTIS

30

26

2

2

125

39

80

 

2.

DUNAKILITI

30

24

2

4

106

37

74

 

3.

BŐSÁRKÁNY

30

21

3

6

118

66

66

 

4.

RAJKA

30

16

5

9

102

49

53

 

5.

ENESE

30

16

4

10

89

45

52

 

6.

GYŐRÚJFALU

30

15

6

9

72

64

51

 

7.

GYŐRSÖVÉNYHÁZ

30

14

2

14

92

92

44

 

8.

KUNSZIGET

30

15

2

13

70

85

43

 

9.

MOSONSZENTMIKLÓS

30

10

5

15

66

82

35

 

10.

KÁROLYHÁZA

30

11

0

19

71

106

33

 

11.

MOSONSZOLNOK

30

10

3

17

61

81

33

 

12.

DUNASZIGET

30

9

3

18

54

76

30

 

13.

HALÁSZI

30

8

4

18

70

102

28

 

14.

GYŐRLADAMÉR

30

7

3

20

51

129

24

 

15.

HÉDERVÁR

30

7

3

20

55

92

23

 

16.

MÁRIAKÁLNOK

30

6

3

21

48

105

21

 

A Kunszigettől 4, a Hédervártól 1 pont levonva.

 

MAGYAR KUPA

2007. március 4., 14 óra:

Barbacs–Győrsövényház 3–1 (2–0)

 

EDZŐMÉRKŐZÉSEK

2006. július 15., 17 óra:

Győrsövényház–Jánossomorja 3–12 (1–4)

2006. július 19., 18 óra:

Lébény–Győrsövényház 4–2 (1–1)

2006. július 29., 18.30, Gúth János emléktorna, Enese, elődöntő:

Enese–Győrsövényház 4–2 (3–0)

2006. július 30., 16.30, Gúth János emléktorna, Enese, a 3. helyért:

Győrsövényház–Rábacsécsény 9–1

2006. augusztus 6., 15.00, tartalékok:

Győrsövényház–Bágyogszovát 11–0

2006. augusztus 6., 17.00, felnőttek:

Győrsövényház–Bágyogszovát 11–2 (2–0)

2007. február 10., 15 óra:

Győrsövényház–Rábapatona 2–4 (0–2)

2007. február 18., 15 óra:

Győrsövényház–Lébény Old Boys 10–2

2007. február 24., 15 óra:

Gönyű–Győrsövényház 5–2 (3–0)