ELADÓ ÉPÍTÉSI TELKEK
Oldaltérkép
Hírek
Hírarchívum
Képgaléria
Falu
Eseménynaptár
Anyakönyvi hírek
Önkormányzat
Dokumentumtár (jegyzőkönyvek, rendeletek stb.)
Csatorna-hozzájárulás befizetési időpontjai
Intézmények
Civil szervezetek
Egyházközség
Cégek
Kereskedelmi egységek
Helytörténet
Statisztikai adatok
Közbeszerzések
Szennyvízberuházás
Rendezési terv
Folyamatban lévő rendezésiterv-módosítások
Választási információk
Rajz- és fotópályázat 2017
A megyei II. osztály mosonmagyaróvári csoportjának 2010. őszi sorsolása

Szervezet neve: Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Szövetség

Program:iroda.mlsz.hu

2010.08.06. 10:35:00

 

MŰSOR

Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Szövetség - Megyei II. Móvár - 2010/2011

 

1. forduló

 

 

 

 

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

- DUNASZIGET KSE

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

HEGYESHALMI SC 1931

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

HÉDERVÁR KSE

- ENESE SC

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

BEZENYE SE

- MOSONSZOLNOK SE

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- DUNAKILITI KSE

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

DUNASZEG SE

- GYŐRZÁMOLY SE

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

PÜSKI SE

- MOSONSZENTMIKLÓS SE

 

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

- KÁROLYHÁZI SKE

 

 

2. forduló

 

 

 

 

 

2010.08.20.

Péntek

17:00

KÁROLYHÁZI SKE

- PÜSKI SE

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- DUNASZEG SE

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

GYŐRZÁMOLY SE

- MÁRIAKÁLNOK SE

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

DUNAKILITI KSE

- BEZENYE SE

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

MOSONSZOLNOK SE

- HÉDERVÁR KSE

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

ENESE SC

- HEGYESHALMI SC 1931

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

BŐSÁRKÁNY KSE

- DUNASZIGET KSE

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

 

3. forduló

 

 

 

 

 

2010.08.29.

Vasárnap

16:00

IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

DUNASZIGET KSE

- ENESE SC

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

HEGYESHALMI SC 1931

- MOSONSZOLNOK SE

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

HÉDERVÁR KSE

- DUNAKILITI KSE

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

BEZENYE SE

- GYŐRZÁMOLY SE

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- MOSONSZENTMIKLÓS SE

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

DUNASZEG SE

- KÁROLYHÁZI SKE

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

PÜSKI SE

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

 

4. forduló

 

 

 

 

 

2010.09.04.

Szombat

17:00

ENESE SC

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

PÜSKI SE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

- DUNASZEG SE

 

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

KÁROLYHÁZI SKE

- MÁRIAKÁLNOK SE

 

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- BEZENYE SE

 

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

GYŐRZÁMOLY SE

- HÉDERVÁR KSE

 

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

DUNAKILITI KSE

- HEGYESHALMI SC 1931

 

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

MOSONSZOLNOK SE

- DUNASZIGET KSE

 

 

5. forduló

 

 

 

 

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

DUNASZIGET KSE

- DUNAKILITI KSE

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

HEGYESHALMI SC 1931

- GYŐRZÁMOLY SE

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

HÉDERVÁR KSE

- MOSONSZENTMIKLÓS SE

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

BEZENYE SE

- KÁROLYHÁZI SKE

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

DUNASZEG SE

- PÜSKI SE

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

BŐSÁRKÁNY KSE

- MOSONSZOLNOK SE

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

ENESE SC

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

 

6. forduló

 

 

 

 

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

DUNASZEG SE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

PÜSKI SE

- MÁRIAKÁLNOK SE

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

- BEZENYE SE

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

KÁROLYHÁZI SKE

- HÉDERVÁR KSE

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- HEGYESHALMI SC 1931

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

GYŐRZÁMOLY SE

- DUNASZIGET KSE

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

DUNAKILITI KSE

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

MOSONSZOLNOK SE

- ENESE SC

 

 

7. forduló

 

 

 

 

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

DUNASZIGET KSE

- MOSONSZENTMIKLÓS SE

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

HEGYESHALMI SC 1931

- KÁROLYHÁZI SKE

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

HÉDERVÁR KSE

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

BEZENYE SE

- PÜSKI SE

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- DUNASZEG SE

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

ENESE SC

- DUNAKILITI KSE

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

BŐSÁRKÁNY KSE

- GYŐRZÁMOLY SE

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

MOSONSZOLNOK SE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

 

8. forduló

 

 

 

 

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

DUNASZEG SE

- BEZENYE SE

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

PÜSKI SE

- HÉDERVÁR KSE

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

- HEGYESHALMI SC 1931

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

KÁROLYHÁZI SKE

- DUNASZIGET KSE

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

GYŐRZÁMOLY SE

- ENESE SC

 

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

DUNAKILITI KSE

- MOSONSZOLNOK SE

 

 

9. forduló

 

 

 

 

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

DUNASZIGET KSE

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

HEGYESHALMI SC 1931

- PÜSKI SE

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

HÉDERVÁR KSE

- DUNASZEG SE

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

BEZENYE SE

- MÁRIAKÁLNOK SE

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

MOSONSZOLNOK SE

- GYŐRZÁMOLY SE

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

ENESE SC

- MOSONSZENTMIKLÓS SE

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

BŐSÁRKÁNY KSE

- KÁROLYHÁZI SKE

 

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

DUNAKILITI KSE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

 

10. forduló

 

 

 

 

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

BEZENYE SE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- HÉDERVÁR KSE

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

DUNASZEG SE

- HEGYESHALMI SC 1931

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

PÜSKI SE

- DUNASZIGET KSE

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

KÁROLYHÁZI SKE

- ENESE SC

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- MOSONSZOLNOK SE

 

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

GYŐRZÁMOLY SE

- DUNAKILITI KSE

 

 

11. forduló

 

 

 

 

 

2010.10.23.

Szombat

14:00

ENESE SC

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

DUNASZIGET KSE

- DUNASZEG SE

 

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

HEGYESHALMI SC 1931

- MÁRIAKÁLNOK SE

 

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

HÉDERVÁR KSE

- BEZENYE SE

 

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

DUNAKILITI KSE

- MOSONSZENTMIKLÓS SE

 

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

MOSONSZOLNOK SE

- KÁROLYHÁZI SKE

 

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

BŐSÁRKÁNY KSE

- PÜSKI SE

 

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

GYŐRZÁMOLY SE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

 

 

 

 

 

 

12. forduló

 

 

 

 

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

HÉDERVÁR KSE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

BEZENYE SE

- HEGYESHALMI SC 1931

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- DUNASZIGET KSE

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

DUNASZEG SE

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

PÜSKI SE

- ENESE SC

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

- MOSONSZOLNOK SE

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

KÁROLYHÁZI SKE

- DUNAKILITI KSE

 

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- GYŐRZÁMOLY SE

 

 

13. forduló

 

 

 

 

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

DUNASZIGET KSE

- BEZENYE SE

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

HEGYESHALMI SC 1931

- HÉDERVÁR KSE

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

GYŐRZÁMOLY SE

- KÁROLYHÁZI SKE

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

DUNAKILITI KSE

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

MOSONSZOLNOK SE

- PÜSKI SE

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

ENESE SC

- DUNASZEG SE

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

BŐSÁRKÁNY KSE

- MÁRIAKÁLNOK SE

 

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

 

14. forduló

 

 

 

 

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

HEGYESHALMI SC 1931

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

HÉDERVÁR KSE

- DUNASZIGET KSE

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

BEZENYE SE

- BŐSÁRKÁNY KSE

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

MÁRIAKÁLNOK SE

- ENESE SC

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

DUNASZEG SE

- MOSONSZOLNOK SE

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

PÜSKI SE

- DUNAKILITI KSE

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

- GYŐRZÁMOLY SE

 

2010.11.14.

Vasárnap

14:00

KÁROLYHÁZI SKE

- MOSONSZENTMIKLÓS SE

 

 

15. forduló

 

 

 

 

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

DUNASZIGET KSE

- HEGYESHALMI SC 1931

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

MOSONSZENTMIKLÓS SE

- GYŐRSÖVÉNYHÁZ SE

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

GYŐRZÁMOLY SE

- PÜSKI SE

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

DUNAKILITI KSE

- DUNASZEG SE

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

MOSONSZOLNOK SE

- MÁRIAKÁLNOK SE

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

ENESE SC

- BEZENYE SE

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

BŐSÁRKÁNY KSE

- HÉDERVÁR KSE

 

2010.11.21.

Vasárnap

14:00

KÁROLYHÁZI SKE

- IFJÚ KENYÉR BÖRCS KSE