29. forduló, 2011. június 12., 17.00
Győrzámoly – Győrsövényház 2–2 (1–2)
Vezette: Vadász (Sánta, Gláser).
Győrsövényház: Hujber – Majlinger, Varga Z., Unger (Kovács G. M., 50. p.), Károlyi, Csengei, Domoszlai P., Láncos, Domsitz, Váli, Fodor. Edző: Varga Károly.
Gólszerzők: Váli (34. p., 0–1), Fodor (37. p., 0–2), Balogh M. (39. p., 1–2), Csuti (75. p., 2–2).
Sárga lap: Máté (53. p.), Bognár (90. p.), ill. Varga Z. (7. p.), Domoszlai P. (28. p.), Láncos (77. p.).

Három fontos játékosát – Csizmaziát, Buriánt és Szücsöt – is nélkülözni kényszerült a Győrsövényház a Győrzámoly ellen, ráadásul csak egy csere, az ifista Kovács Gergely Miklós ült a cserepadon. Ennek ellenére az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, sőt 37 perc után úgy tűnt, a vendégek eldöntötték a mérkőzést. Előbb Váli ragasztott óriási gólt a 16-os sarkáról a jobb felső sarokba, majd Fodor egy előrevágott labdát egy pattanás után a hálóba vágott. Két percre rá azonban a hazai Balogh M. szépségdíjas gól szerzett: 22 méterről a jobb felsőbe bombázott. Az első játékrészben a győrzámolyiak Balogh M. és Frank, a vendégek pedig Váli révén hagytak ki ziccert.

A második félidő kulcsmomentuma az 50. perc volt, amikor a jobbhátvéd Unger bokasérülést szenvedett, és meg kellett bontani a győrsövényházi csapat szerkezetét. Domoszlai P. lett a jobbhátvéd, Fodor hátrahúzódott a középpályára, a csereként beállt Kovács G. M. pedig csatárt játszott. Ettől kezdve a támadásokra nem maradt erő, s negyedórával a vége előtt a vendéglátók egy védelmi megingást kihasználva egyenlítettek (Csuti 12 méterről gurított Hujber mellett a jobb alsó sarokba). A félidő krónikájához tartozik egy hazai felső kapufa is.

Összességében a jól előkészített, bár kissé kemény talajú pályán igazságos döntetlen született. A pontosztozkodás azt jelenti, hogy a Győrsövényház – amely június 19-én 17 órakor hazai pályán a Mosonszentmiklós ellen fejezi be a bajnokságot – az utolsó mérkőzés eredményétől függetlenül a 12. helyen végez az idényben.

U 21
29. forduló, 2011. június 12., 15.00
Győrzámoly – Győrsövényház 7–2 (4–0)
Vezette: Sánta (Gláser).
Győrsövényház: Bertalan J. – Lakatos, Varga Á., Fajkusz, Búza, Kovács T., Folkmayer, Takács R., Csonka, Kovács M. K., Kovács G.
Gólszerző: Babos (13. p., 1–0), Babos (15. p., 2–0), Babos (39. p., 3–0), Tóth T. (4–0), Babos (59. p., 5–0), Búza (70. p., 5–1), Huszár (73. p., 6–1), Lakatos (84. p., 6–2), Horváth D. (87. p., 7–2).
Sárga lap: Muraközi (17. p.), Szajkó (85. p.), ill. Kovács T. (78. p.)