Tizenkettedik helyen végzett a Győrsövényház

30. forduló, 2011. június 19., 17.00

Győrsövényház – Mosonszentmiklós 2–4 (0–0)

Vezette: Szabó Gy. (Skvaris, Fekete H.).

Győrsövényház: Hujber – Majlinger, Varga Z., Unger (Németh K., 70. p.), Domsitz (Csengei, 80. p.), Csizmazia, P., Láncos, Burián, Váli, Fodor. Edző: Varga Károly.

Gólszerzők: Burián (48. p., 1–0), Konrád (57. p., 1–1), Kovalovszki (75. p., 1–2), Konrád (82. p., 1–3), Fodor (84. p., 2–3), Konrád (90. p., 2–4).

Sárga lap: Burián (38. p.), Domsitz (41. p.), ill. Konrád (13. p.), Győri (28. p.), Füsi (55. p.).

Kiállítva: senki, ill. Simon (55. p.).

Szeles, áprilist idéző időben került sor az idény utolsó mérkőzésére, amelyen a dobogóért küzdő Mosonszentmiklós volt annak a Győrsövényháznak a vendége, amelyről már a kezdő sípszó előtt eldőlt, hogy 12. lesz a bajnokságban. A hazaiaknál Károlyi és Szücs Á. hiányzott. Az első félidőben kiegyenlített erők összecsapását láthatta a közönség. A játék jobbára a két 16-os között folyt, kevés helyzetet alakítottak ki a csapatok.

A második játékrész álomszerűen indult győrsövényházi szempontból, hiszen Burián már 3 perc elteltével vezetéshez juttatta együttesét. Nem sokkal később villant a piros lap a vendégeknél, mégis változatlan létszámban játszottak tovább a csapatok, a játékvezető ugyanis a mosonszentmiklósi kispadról állított ki egy reklamáló játékost. A vendégek a néhány éve még Győrsövényházon futballozó Konrád vezérletével fordították meg a mérkőzést (a kiváló játékos három góljából kettőt szabadrúgásból szerzett). A hazaiak ugyan 2–3-nál látszólag szorossá tudták tenni a találkozót, de a miklósiak az utolsó tíz percben helyzetek sorát dolgozták – és egy kivétellel hagyták – ki. A Mosonszentmiklós végül odaért a 3. helyre miután a Dunaszeg a 93. percben szerzett góllal pontot rabolt a Dunakilititől.

U 21

30. forduló, 2011. június 19., 15.00

Győrsövényház – Mosonszentmiklós 1–2 (0–1)

Vezette: Skvaris (Fekete H.).

Győrsövényház: Bertalan J. – Lakatos, Varga Á., Fajkusz, Búza, Kovács T., Folkmayer, Takács R.,  Kovács G. M., Csonka, Gitt (Kovács M. K., 60. p.).

Gólszerzők: Baranyai (18. p., 0–1), Lakatos (80. p., 1–1), Tolnai (87. p., 1–2).