Győrsövényház: Hujber – Huszár, Horváth G., Szabó D., Soós (Szabó M., 46. p.), Szabados L., Juhász, Csizmazia T. (Láncos, 60. p.), Lőrincz (Kalmár, 37. p.), Veszelyi, Domoszlai. Edző: Szabó Gábor.

Gólszerző: Zajovics (18. p.).

Sárga lap: Zakovics (18. p.), Élő (68. p.), Dömötör (75. p.), ill. senki.

Kiállítva: Szilvágyi (55. p., a cserepadról), ill. senki.

Kiváló időben, kitűnően előkészített pályán, szép számú közönség előtt kezdődött a mérkőzés, amelyen két gyenge rajtot vett csapat találkozott: az Enese egy, a Győrsövényház nulla ponttal állt a tabellán két forduló után. Az együttesek az első negyedórában keresték a fogást egymáson, s az óvatoskodó játékból a hazaiak jöttek ki jobban, akik a 18. percben első kapura lövésükből gólt szereztek. Zajovics 15 méterről, fordulásból, ütemtelenül, spiccel lőtt a tehetetlen Hujber mellett a jobb alsó sarokba. Ezt megelőzően a vendégek Lőrincz révén veszélyeztettek, utóbb pedig Domoszlai fejelt kapufát.

A második játékrészben továbbra sem pörgött fel a Győrsövényház, helyzetet pedig egyáltalán nem sikerült kialakítania. Jellemző, hogy a vendégek első kapura lövésére a 75. percig kellett várni. Közben a játékvezető az 55. percben a kispadról kiállította az egyik ítéletet hevesen reklamáló Szilvágyit – így az eneseiek ténylegesen nem kerültek emberhátrányba. A hazaiak az utolsó tíz percben három ziccert is kihagytak – két ízben Hujber védett bravúrral, egyszer pedig mellé lőtt a csatár –, így a végeredmény az akaratgyenge, elképzelés nélküli, egysebességes játékot bemutató győrsövényháziakra nézve hízelgő.

A Győrsövényház szeptember 9-én, vasárnap 17 órakor az eddig száz százalékos Győrzámolyt fogadja.

U 19

3. forduló, 2012. szeptember 2., 15.00

Enese – Győrsövényház 1–3 (1–1)

Vezette: Csigó (Mikó).

Győrsövényház: Molnár M. – Kovács G. M., Csizmazia M., Varga Á., Németh K., Bazsó (Kovács T., 46. p.) Horváth D. (Kovács M. K., 46. p.), Szabados N., Folkmayer (Tóth K., 93. p.)., Csonka (Limpakter, 75. p.), Takács R.

Gólszerzők: Busa (24. p., 1–0), Takács R. (27. p., 1–1), Takács R. (76. p., 1–2), Takács R. (88. p., 1–3).

Sárga lap: Lőrincz (69. p.), ill. Takács R. (60. p.).