12. forduló, 2012. november 4., 14.00

Győrsövényház – Hegyeshalom 3–5 (1–2)

Vezette: Gosztola (Élő, Németh Gy. L.).

Győrsövényház: Molnár – Domoszlai, Huszár D. (Csizmazia T., 62. p.), Szabó D., Bazsó (Soós, 46. p.), Szabados Á. (Szabados L., 54. p.), Kalmár (Lőrincz, 57. p.), Horváth G., Veszelyi, Szabados L., Juhász. Edző: Szabó Gábor.

Gólszerző: Tóth F. (2. p., 0–1), Szabados Á. (9. p., 1–1), Szabó D. (öngól, 34. p., 1–2), Domoszlai (11-esből, 60. p., 2–2), Baranyai (64. p., 2–3), Csák (68. p., 2–4), Tóth F. (öngól, 86. p., 3–4), Csányi (89. p., 3–5).

Sárga lap: Horváth G. (45. p.), Veszelyi (61. p.), Szabados Á. (88. p.), ill. Csányi (12. p.), Baranyai (21. p.), Berki (59. p.).

Nem kezdődött jól a mérkőzés győrsövényházi szempontból, a csapat ugyanis két perc alatt hátrányba került. Tóth F. üresen kapta a labdát a 16-oson, majd 14 méterről a hálóba lőtt. Szerencsére gyorsan jött az egyenlítés, ugyanis a 9. percben Domoszlai szabadrúgását Szabados Á. bólintotta a kapuba. Utána két-három helyzetet kihagytak a győrsövényházi játékosok, akik kissé enerváltan, meddő mezőnyfölényben játszottak a jobbára kontrákra berendezkedett hegyeshalmiak ellen. Újabb találatot a vendégek értek el, egy rosszul eltalált lövés a Szabó D.-n megpattanva került a hálóba a tehetetlen Molnár mellett.

A második félidőben sem módosult a játék képe, annyi változás azonban történt, hogy a 60. percben Domoszlai 11-esből egyenlített. Sajnos azonban a Hegyeshalom nyolc perc alatt két góllal válaszoltak: előbb egy 20 méteres szabadrúgás, majd egy lepattanó labda utáni lövés talált utat a hálóba. A hazaiak a 86. percben ugyan még szépítettek, de a vendégek egy perccel a lefújás előtt a kiugró Csányi révén megadták a kegyelemdöfést.

A Hegyeshalom ellenfele szinte valamennyi hibáját büntetve, maximális helyzetkihasználással megérdemelten vitte el a három pontot. A Győrsövényház 14 ponttal a 11. helyen áll a bajnokságban és november 11-én, vasárnap 14 órakor a 15 ponttal kilencedik Dunakiliti otthonában lép pályára.

U 19

12. forduló, 2012. november 4., 12.00

Győrsövényház – Hegyeshalom 2–2 (0–1)

Vezette: Élő (Németh Gy. L.).

Győrsövényház: Hujber – Kovács G. M., Varga Á., Fajkusz, Láncos (Kovács M. K., 88. p.), Folkmayer, Horváth K., Takács R., Csonka (Kovács G., 54. p.), Németh K., Limpakter (Kiss P., 46. p.). Edző: Búza Attila.

Gólszerzők: Asztalos (27. p., 0–1), Szőke (47. p., 0–2), Németh K. (68. p., 1–2), Láncos (86. p., 2–2).

Sárga lap: Németh K. (53. p.), Varga Á. (72. p.), ill. Budai (59. p.), Négyökrű (69. p.),

Kiállítva: senki, ill. Takács Á. (78. p.).