Felborítottuk a pályát, mégis vereség lett a vége

Mosonszentmiklós – Győrsövényház 1–0 (1–0)

Vezette: Németh M. (Sulyok, Nagy B.).

Győrsövényház: Osvald – Horváth G., Huszár (Csizmazia, 85. p.), Szabó D. I, Bazsó (Soós, 29. p.), Lőrincz (Kalmár, 46. p.), Salamon, Domoszlai, Juhász, Szabados Á., Szabó D. II. Edző: Szabó Gábor.

Gólszerző: Huszár (öngól, 11. p., 1–0).

Sárga lap: Farkas (37. p.), Pap (58. p.), Burián (63. p.), Győri (64. p.), Konrád (83. p.), Nagy P. (91. p.), ill. Soós (55. p.), Kalmár (65. p.), Szabó D. I (75. p.).

Szép számú nézősereg és kiváló pálya fogadta a csapatokat. A vendégeknél Szabados L.-t és Veszelyit volt kénytelen nélkülözni Szabó Gábor edző. Az első tíz perc győrsövényházi mezőnyfölény jegyében telt – két kisebb lehetőség ki is maradt –, mégis a hazaiak szereztek vezetést gyakorlatilag az első alkalommal, amikor átlépték a félpályát. A szélvészgyors Finta húzott el a jobb oldalon, és beadása Huszár testéről a hálóba pattant. Öngól. A találat sokkolta a vendégeket, akik ennek ellenére több ízben is közel jártak a gólhoz, Juhász például ajtó-ablak helyzetben lőtt a kapu mellé.

A második félidőben a Mosonszentmiklós visszaállt védekezni és kontrákra rendezkedett be. Szinte felborult a pálya, de a győrsövényháziak nem tudtak betalálni, noha egy ízben a felső lécet találták el.

A vendégek az egy pontra mindenképpen rászolgáltak volna, de rúgott gól nélkül nagyon nehéz a pontszerzés. A Győrsövényház október 13-án órakor a listavezető a Hegyeshalom gárdáját fogadja.

U 21
8. forduló, 2013. október 6., 14.00

Mosonszentmiklós – Győrsövényház 2–1 (1–0)

Vezette: Nagy B. (Sulyok).

Győrsövényház: Varga Á. – Békefi, Folkmayer, Fajkusz, Kovács G. (Kovács G. M., 67. p.), Csonka, Tóth K. (Kovács M. K., 50. p.), Kovács T., Kiss P., Horváth K., Németh K. Edző: Búza Attila.

Gólszerzők: Holczer (15. p., 1–0), Németh K. (68. p., 1–1), Horváth K. (74. p., 2–1).

Sárga lap: Dombi (51. p.), Boczor (64. p.), Prémus (90. p.), ill. Kovács M. K. (65. p.).

Kiállítva: senki, ill. Németh K. (87. p.).