6. forduló, 2013. szeptember 22., 16.00

Győrsövényház – Bezenye 4–1 (1–1)

Vezette: Istenes (Fördös, Gacza).

Győrsövényház: Hujber – Horváth G., Salamon (Veszelyi, 46. p.), Szabó D. I, Bazsó, Lőrincz, Csizmazia, Domoszlai, Juhász (Soós, 69. p.), Szabados Á. (Szabados L., 76. p.), Szabó D. II. Edző: Szabó Gábor.

Gólszerzők: Józsa (27. p., 0–1), Juhász (11-esből, 45. p., 1–1), Szabados Á. (62. p., 2–1), Lőrincz (64. p., 3–1), Veszelyi (90. p., 4–1).

Sárga lap: Bazsó (34. p.), Szabó D. II (56. p.), Csizmazia T. (58. p.), Szabados Á. (74. p.), ill. Józsa (57. p.).

A Győrsövényházból Kalmár eltiltás, Huszár pedig egyéb okok miatt hiányzott, így Csizmazia T. és Salamon kapott helyet a kezdő tizenegyben. Az első félidő első felében keresték a fogást egymáson a csapatok, majd a vendégek magukhoz ragadták a kezdeményezést. Ennek megfelelően nem érdemtelenül szerezték meg a vezetést a 27. percben. Salamon vesztette el a labdát a saját térfelén, s a támadás végén Józsa 14-15 méterről kilőtte a bal felső sarkot. A hazaiak kissé váratlanul egyenlítettek a 45. percben. Szabados Á. tört be a 16-osra és lövésébe kézzel ért bele a védő. A jogos 11-est Juhász félmagasan, erősen lőtte a bal sarokba.

A második játékrészben aztán magukra találtak a sövényháziak, miközben a vendégek a 45 perc során egyszer sem kerültek helyzetbe. A 3 pont sorsa két perc alatt eldőlt. Előbb a 62. percben Szabados Á. fejelt egy beadást hét-nyolc méterről a léc alá, majd a 64. percben szép akció végén Szabó D. II begurítását Lőrincz passzolta a hálóba. A kegyelemdöfést Veszelyi adta meg a bezenyeieknek a 90. percben.

A Győrsövényház második félidei jó játékával megérdemelten tartotta otthon a három pontot. A csapat szeptember 29-én Károlyházára látogat..

U 21
6. forduló, 2013. szeptember 22., 14.00

Győrsövényház – Bezenye 4–1 (1–0)

Vezette: Fördös (Gacza).

Győrsövényház: Varga Á. – Békefi, Kalmár, Folkmayer (Tóth K., 75. p.), Fajkusz, Kovács G. (Kovács T., 75. p.), Kovács G. M., (Kovács M. K., 81. p.), Csonka, Kiss P., Horváth K., Németh K. Edző: Búza Attila.

Gólszerzők: Csonka (19. p., 1–0), Kovács G. (61. p., 2–0), Kalmár (64. p., 3–0), Csonka (81. p., 4–0), Néher (85., 4–1).

Sárga lap: Békefi (67. p.), ill. Lénárt (15. p.), Mészáros (57. p.).