Az eső elmosta a pontokat

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

6. forduló, 2014. szeptember 21., 16.00

Győrsövényház – Püski 2–3 (2–1)

Gólszerzők: Salamon Dániel (11. p., 1–0), Soós Roland (26. p., 11-esből, 2–0), Mészáros Zsolt (40. p., 11-esből, 2–1), Czafik Péter (51. p., 2–2), Czafik László (72. p., 2–3.

Kiállítva: senki, ill. Sándorfi János (87. p.).

Álomszerűen kezdte a mérkőzést a Győrsövényház, amely már a 11. percben vezetés szerzett, miután egy kipattanót Salamon Dániel közelről a hálóba kotort. 26 perc elteltével már kétgólosra hízott az előny. Lőrincz Norberttel szabálytalankodtak a 16-oson belül, s a jogos büntetőt Soós Roland magabiztosan értékesítette. Ekkor rövid ideig szakadni kezdett az eső, s mintha ez hozta volna a fordulatot: a hazaiak nagyon sok gólhelyzetet alakítottak ki, de ki is hagyták azokat, így ahelyett, hogy eldőlt volna a találkozó, szépített az ellenfél. A 40. percben a vendégek csatára ütközött Osvald Norbert kapussal, amiért a játékvezető 11-est adott. Mészáros Zsolt kíméletlen ítéletvégrehajtónak bizonyult.

A második játékrészben mintha kicserélték volna a Győrsövényházt, egy ízben sem tudott veszélyt teremteni a püski kapu előtt. A vendégek ezzel szemben szűk fél óra alatt megfordították az állást. Különösen a harmadik találat volt demoralizáló, mert a félpályáról esett. A püskiektől Sándorfi Jánost a 87. percben kezezésért, második sárga lappal kiállította a játékvezető.

U 21

6. forduló, 2014. szeptember 21., 14.00

Győrsövényház – Püski 7–2 (2–0)

Gólszerzők: Németh Krisztián (25. p., 1–0), Kovács Gábor (32. p., 2–0), Szentgyörgyi Márk (48. p., 2–1), Szabó Dávid I (64. p., 3–1), Szabó Dávid I (66. p., 4–1), Kovács Miklós Károly (71. p., 5–1), Sántha Dániel (78. p., 5–2), Folkmayer Ferenc (80. p., 6–2), Erdélyi József (89. p., 7–2).

Kiállítva: Szabó Dávid I (82. p.), ill. senki.

MEGYEI U 16, B CSOPORT

3. forduló, 2014. szeptember 20., 10.00

Egyed – Győrsövényház 4–5 (1–4)

Gólszerzők: Kovács Balázs (7. p., 1–0), Erdélyi József (28. p., 1–1), Varga Kristóf (32. p., 1–2), Erdélyi József (37. p., 1–3), Erdélyi József (42. p., 1–4), Kovács Balázs (57. p., 2–4), Ordasi Donát (63. p., 3–4), Varga Benedek (85. p., 4–4), Erdélyi József (86. p.,4–5).