Vezette: Bokor (Fekete, Kulcsár).

Győrsövényház: Osvald – Horváth G., Szabó D. I, Huszár, Bazsó, Soós (Csonka, 84. p.), Juhász, Csizmazia T., Lőrincz (Salamon, 72. p.), Szabados Á., Szabó D. II. Edző: Szabó Gábor.

Gólszerzők: Soós (19. p., 1–0), Horváth G. (70. p., 2–0).

Sárga lap: senki, ill. Szabó Sz. (52. p.), Winkler (56. p.).

A hazai csapatból Domoszlai sárga lapok, Balogh K. továbbra is sérülés miatt hiányzott. Tapogatózó játék után negyed óra elteltével a Győrsövényház fokozatosan átvette a játék irányítását. Az együttes a 20. percben meg is szerezte a vezetést: Soós mintegy 25 méterről, a bal oldalról bombagólt lőtt a megdermedt kapus mellett a hálóba. Az előnyt akár meg is lehetett volna duplázni, de Szabó D. II szöglet utáni fejese a bal oldali lécen csattant. Az Ásványráró jobbára távoli lövésekkel kísérletezett, amelyekben nem volt sok veszély.

A második félidő közepén szerencsés gólt szerzett a Győrsövényház. Horváth G. ívelt fel egy szabadrúgást még a saját térfeléről, a labda előtt elszaladt Szabó D. II, amellyel megzavarta a kapust, s így a játékszer a hálóba jutott. Óriási potyagól! Az Ásványráró gyakorlatilag helyzet nélkül tudta le a mérkőzést, a hazai győzelem már csak ezért is megérdemelt. Érdemes még megemlíteni a meccs legszomorúbb pillanatát: a vendégek védője, Alföldi a második félidőben lefejelte Szabó D. II-t, akkor, amikor a labda a közelben sem volt, tettéért azonban elmaradt a piros lap.

A Győrsövényház a megszerzett három ponttal már harmadik a tabellán. A csapat március 30-án 16 órakor Enesén vendégeskedik.

U 21
18. forduló, 2014. március 23., 14.00

Győrsövényház – Ásványráró 3–0 (1–0)

Vezette: Kulcsár (Fekete).

Győrsövényház: Varga Á. – Békefi, Domoszlai, Folkmayer (Tóth K., 65. p.), Fajkusz, Kovács G., Kovács G. M. (Kovács M. K., 65. p.), Takács R. (Szalai L., 46. p.), Kiss P., Horváth K., Németh K. (Kovács T., 80. p.). Edző: Búza Attila.

Gólszerző: Horváth K. (27. p.,1–0), Németh K. (50. p., 2–0), Kovács G. (70. p., 3–0).

Sárga lap: senki, ill. Czinder (20. p.).

Kiállítva: Kovács M. K. (75. p.), ill. senki.

MEGYEI U 16, A CSOPORT

12. forduló, 2014. március 22., 10.00

Lébény – Győrsövényház 2–2 (1–0)

Vezette: Bálintfi (Ladányi).

Győrsövényház: Kiss B. – Busa Gy. (Szabó L. G., 69. p.), Takács Z., Polgár (Németh D., 46. p.), Kovács G., Varga K., Hegedüs, Begitter (Márton, 80. p.), Erdélyi J., Takács A. (Németh E., 63. p.), Gősi (Sándor, 30. p., Sós, 69. p.). Edző: Csizmazia Tamás, Németh Krisztián.

Gólszerző: Folkmayer (5. p., 1–0), Kocsis (67. p., 2–0), Takács Z. (82. p., 2–1), Varga K (86. p., 2–2).