Megszakadt a győzelmi sorozat

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

Az 5. fordulóból elmaradt mérkőzés, 2014. október 24., 15.00

Ásványráró – Győrsövényház 2–1 (1–0)

Gólszerzők: Béres Norbert (10. p., 1–0), Lendvai Balázs (51. p., 2–0), Salamon Dániel (79. p., 2–1).

Kiállítva: Béres Gábor (71. p.), Szabó Szilárd (74. p.), illetve senki.

Kissé szeles, hideg időben rendezték a mérkőzést, amelyen alig melegedtek be a csapatok, máris vezetést szerzett az Ásványráró. Történt, hogy a 10. percben a hazai támadó kezezésgyanúsan vett át egy labdát, beadását pedig Béres Gábor értékesítette. A győrsövényháziak az egész félidőben egyetlen helyzetet sem tudtak kidolgozni. A második játékrész hasonló koreográfia szerint kezdődött, mint az első, csak ezúttal hat perc is elég volt, hogy gólt rúgjanak a hazaiak. A vendégek továbbra is enerváltan játszottak. A 71. és a 74. percben két hazai játékos kiállítása nyomán ugyan esély nyílt a pontmentésre, de a hátralévő bő negyed órában csupán egyetlen találatot sikerült szerezni: Takács Richárd távoli lövése a kapufán csattant, a kipattanót pedig Salamon Dániel nem hibázta el.

A Győrsövényház október 26-án, vasárnap Mosonszentmiklósra látogat.