Összeomlás a második félidőben

MEGYEI II. OSZTÁLY MOSONMAGYARÓVÁRI CSOPORT

7. forduló, 2014. szeptember 28., 16.00

Károlyháza – Győrsövényház 5–0 (0–0)

Gólszerzők: Farkas Ferenc (47. p., 1–0), Skultéti László (49. p., 11-esből, 2–0), Farkas Ferenc (52. p., 3–0), Kovács Róbert (74. p., 4–0), Kovács Róbert (79. p., 5–0).

A Károlyháza vendége volt a hétvégén a Győrsövényház, amely nem túl jó formában várta az összecsapást. Sérülés miatt továbbra sem szerepelhetett Szabados Ádám és Kalmár Csaba, valamint a bemelegítésnél megsérült Burián Zoltán játékára sem számíthatott Szabó Gábor. Horváth Gábor munkahelyi elfoglaltság miatt maradt távol a mérkőzéstől.

Remek labdarúgóidőben, kissé kemény talajú pályán kezdődött a találkozó, amely az első félidőben két egyenrangú csapat csatáját hozta. A kapuk elvétve forogtak veszélyben, a hazaiak két közeli lövéssel riogatták Osvald kapust, a vendégek erejéből Lőrincz révén egy kapufára futotta. A játékot a mezőnyben elkövetett apróbb szabálytalanságok tördelték, folyamatos játék egyik csapat részéről sem igazán alakult ki.

A második félidőben mintha az öltözőben maradt volna a vendéggárda, a hazaiak öt perc alatt háromszor is mattolták Osvald kapust. Előbb egy jobbról jól eltalált lövéssel szereztek vezetést, majd a Bazsó szabálytalansága miatt megítélt 11-est váltották gólra. Ezt követően Salamon és Osvald nem értette meg egymást egy kapu elé bepasszolt labdánál, így a labda ismét a sövényházi kapuba került. Ekkor mintha minden hitét elveszítette volna a csapat, továbbra is ötlettelenül, a kapu előtt határozatlanul játszott, amit a károlyházi együttes további két góllal büntetett.

Összességében a vendégcsapat fáradt, ötlet nélküli játékot bemutatva maradt ismét pont nélkül, s hat meccset követően csak a 14. helyet foglalja el a tabellán, hét rúgott góljával pedig a legkevesebb gólt érte el a mezőnyben. Javításra legközelebb hazai pályán, az Enese ellen lesz lehetőség.

U 21

7. forduló, 2014. szeptember 28., 14.00

Károlyháza – Győrsövényház 2–4 (1–2)

Gólszerzők: Erdélyi József (3. p., 0–1), Tamás Adrián (20. p.,1–1), Erdélyi Ádám (22. p., 1–2), Tamás Adrián (63. p., 2–2), Tóth Krisztián (76. p., 2–3), Erdélyi József (86. p.,2–4).

MEGYEI U 16, B CSOPORT

4. forduló, 2014. szeptember 27., 10.00

Győrsövényház – DAC 1912 SE 2–2 (0–1)

Gólszerzők: Csonka Dávid (23. p., 0–1), Csonka Dávid (51. ., 0–2), Begitter Dominik (77. p., 1–2), Takács Adrián (87. p., 2–2).

Kiállítva: Hegedüs Tamás (86. p.), ill. Greck Richárd (86. p.).