Győrsövényház – Győrzámoly 3–2 (2–0)
Győrsövényház:
Nyíregyházky Dániel – Rémi Balázs, Horváth Krisztián (Fajkusz Péter, 86. p.), Nagy Mátyás, Domoszlai Péter, Kiss Patrik, Salamon Dániel, Szabados Levente (Szekér Csaba, 83. p.), Juhász Ervin (Lakatos Tamás, 89. p.), Burián Tamás, Bazsó Attila. Edző: Szabó Gábor.
Gólszerzők:
Kiss Patrik (12. p., 1–0), Domoszlai Péter (21. p., 2–0), Vida Roland (53. p., 2–1), Juhász Ervin (55. p., 3–1), Frank Dávid (64. p.).
Sárga lap:
Nagy Mátyás (63. p.), illetve Babos Péter (55. p.), Szabó Máté (70. p.).

A szokottnál is több alapember hiányzott a Győrsövényház kezdő tizenegyéből, ennek ellenére a csapat teljesen kézben tartotta a mérkőzést az első félidőben: jól védekezett, kontrái pedig életveszélyesek voltak. Egy ilyen ellentámadásból már a 12. percben sikerült megszerezni a vezetést, Domoszlai Péter átadása nyomán Kiss Patrik helyezett a kapus mellett a hálóba mintegy 11 méterről. Szűk tíz perc múlva nőtt az előny, miután a Szabados Levente buktatásáért megítélt szabadrúgást Domoszlai Péter váltotta gólra 20–22 méterről.

A második játékrészben sokáig nem utalt jel arra, hogy a körmüket kell rágniuk a hazai szurkolóknak, mégis így alakult. Az 53. percben Vida Roland 20–22 méteres szabadrúgásból bivalyerős lövéssel kipókhálózta a bal felső sarkot. Két perc múlva Juhász Ervin révén visszaállt a kétgólos különbség, majd a 64. percben egy védelmi megingást kihasználva egy kapu elé belőtt labdát Frank Dávid közelről a hálóba pofozott. Innentől következtek a hatalmas izgalmak, a vendégek ugyanis mindent beleadtak az egyenlítésért, s felíveléseik rendre gólveszélyt jelentettek. Ennek ellenére csupán egy hatalmas ziccert hagytak ki, valamint szabadrúgásból a felső lécet találta el ismét Vida Roland. A másik oldalon Kiss Patrik dönthette volna el a három pont sorsát, de hat-hét méterről elhibázta a jobb felső sarkot, míg szabadrúgásból Domoszlai Péter lőtt kapufát.

A Győrsövényház végül teljesen megérdemelt győzelmet aratott egy erős ellenféllel szemben. A csapat vasárnap Győrladamérra látogat.

U 19

7. forduló, 2015. szeptember 27., 14.00

Győrsövényház – Győrzámoly 2–6 (1–3)
Gólszerzők:
Kovács Gergely Miklós (5. p., 1–0), Simon Ferenc (33. p., 1–1), Németh Norbert (40. p., 1–2), Horváth Norbert II (41. p., 1–3), Horváth Tamás (60. p., 1–4), Németh Krisztián (69. p., 2–4), Horváth Tamás (79. p., 2–5), Simon Ferenc (83. p., 2–6).