)
Győrsövényház:
Osvald Norbert – Szabados Ádám, Horváth Gábor, Salamon Dániel, Németh Krisztián, Rémi Balázs (Kalmár Csaba, 46. p.), Domoszlai Péter, Kiss Patrik (Nemes Gyula, 60. p.), Csonka Ákos András (Szabados Levente, 60. p.), Juhász Ervin (Soós Roland, 65. p.), Szabó Dávid. Edző: Szabó Gábor.
Gólszerzők:
Baán Lajos (7. p., 0–1), Szabó Dávid (25. p., 1–1), Horváth Richárd (40. p., 1–2), Baán Lajos (58. p., 1–3), Szabó Dávid (87. p., 2–3).
Sárga lapok:
Szabó Dávid (43. p.), Domoszlai Péter (62. p.), illetve Szabó András (12. p.), Horváth Richárd (34. p.), Baán Lajos (53. p.), Eőry Alex (86. p.).

Az a Bősárkány várt a mienkre a 2. fordulóban, amelyet az enesei Gúth Kupán július végén 4–2-re legyőztünk – igaz, a megyei II. osztályú bajnokság mosonmagyaróvári csoportjába a soproni csoportból több év után idén átkerült ellenfél akkor tartalékosan állt fel. A kezdő sípszótól látszott, hogy a néhány héttel ezelőtti eredményből nem szabad kiindulni, ráadásul a vendégek a rutinos Baán Lajos révén már a 7. percben megszerezték a vezetést. A sövényháziak nem sokkal később fejesből egy ziccert hibáztak, a bősárkányiak azonban könnyedén két–három gólt is szerezhettek volna. Nem tették, amit a 25. percben bánhattak, amikor egy félpálya közeléből felívelt szabadrúgást Szabó Dávid csúsztatott a kapunak háttal felugorva a rosszul kimozduló kapus felett a léc alá. Az egyenlítés megnyugtatta a csapatot, kiegyenlítettebbé vált a játék. A 40. percben némileg váratlanul újra az ellenfél vezetett. Horváth Richárd 30 méteres szabadrúgásból, középről csavart a léc alá.

A második játékrészben nagyobb elánnal vetették magukat a küzdelembe a sövényháziak, több veszélyes támadást vezettek, sőt, Domoszlai Péter 22–23 méteres szabadrúgásból a felső lécet is eltalálta. Válaszként Baán Lajos bombázott a felső lécre ugyancsak szabadrúgásból, majd az 58. percben ugyanő lőtt a jobb felső sarokba 14–15 méterről, miután hozzápattant Pulai Géza szintén felső kapufán csattant lövése. A hátralévő bő fél órában a mieink sok hibával játszottak, míg a vendégek magabiztosan tartották előnyüket. Az izgalmak a végére maradtak. A 87. percben a kevés jó támadásunk egyike nyomán egy jobbról élesen belőtt labdát Szabó Dávid lőtt mintegy öt méterről a hálóba. A hosszabbítás utolsó momentumaként labdánk is volt az egyenlítéshez, de bősárkányi kapus hatalmas bravúrral hárított.

Augusztus 28-án, vasárnap 17 órakor Mosonszolnokon játszik csapatunk.

U 19

2. forduló, 2016. augusztus 21., 15.00

Győrsövényház – Bősárkány 4–2 (3–2)
Gólszerzők:
Deszencki Ákos (3. p., 0–1), Varga Kristóf (17. p., 1–1), Németh Béla (27. p., 1–2), Horváth Krisztián (34. p., 2–2), Horváth Krisztián (40. p., 3–2), Kalmár József Zsolt (52. p., 4–2).